Aktuality - Restaurace Urxova10

Aktuality

Každý víkend brunch! Stavte se u nás každou sobotu a neděli od 9:00 do 15:00 na tříchodové brunchové menu. V ceně 279,- máte kromě menu zahrnutý i welcome drink a 1 kávu či 1 čaj dle Vašeho výběru. Doporučujeme rezervaci. Aktuální menu na tento víkend:

Brunch every weekend! Stop by every saturday or sunday from 9 AM to 3 PM to try our three course brunch menu. You will not only get our menu but also a welcome drink and 1 coffee or 1 tea of your choice all for 279,-. Reservation is recommended. Menu for this weekend:

 

 

Skupinové rezervace/firemní akce

V naší restauraci Vám rádi připravíme větší rezervaci/firemní akci až pro 56 lidí (v rámci koktejlové akce až pro 70 lidí). V případě zájmu o rezervaci pro 21 a více účastníků se prosím obraťte na dokument vložený níže. Naleznete v něm všechny informace pro pořádání Vaší akce u nás a zároveň nápojové a jídelní balíčky, popřípadě naší rautovou nabídku. Po dohodě se samozřejmě budeme snažit vyhovět každé Vaší změně v nabídce pokud to jen bude v našich silách. Naším cílem je, aby Vaše akce proběhla přesně podle Vašich představ. Těšíme se na Vás!

Pin It on Pinterest