Aktuality

Christmas weekend brunch!

Další weekend brunch je tu – tentokrát ve stylu bufetu. Těšit se můžete na naše skvělá jídla a neomezenou konzumaci prosecca a našeho domácího punče. Vše dohromady za 489,-. Těšíme se na Vás o víkendu 15.12. a 16.12. od 10:00 do 15:00 u nás v Karlíně! Doporučujeme rezervaci.

Another weekend brunch is here this time in a form of buffet. You can look forward to our great food and an unlimited consumption of prosecco and our homemade punch, all for 489,-. We are looking forward to seeing you on the 15th and 16th of December from 10AM to 3PM! A reservation is recommended.

 

Skupinové rezervace/firemní akce

V naší restauraci Vám rádi připravíme větší rezervaci/firemní akci až pro 56 lidí (v rámci koktejlové akce až pro 70 lidí). V případě zájmu o rezervaci pro 21 a více účastníků se prosím obraťte na dokument vložený níže. Naleznete v něm všechny informace pro pořádání Vaší akce u nás a zároveň nápojové a jídelní balíčky, popřípadě naší rautovou nabídku. Po dohodě se samozřejmě budeme snažit vyhovět každé Vaší změně v nabídce pokud to jen bude v našich silách. Naším cílem je, aby Vaše akce proběhla přesně podle Vašich představ. Těšíme se na Vás!

Pin It on Pinterest